מתנות לילדים לסוף שנה

מתנות לילדים לסוף שנה – מגוון רחב של מתנות לכל תקציב

מתנות לילדים לסוף שנה מסמלות רבות, עבורינו ההורים וגם עבור הילדים ולא בכדי הפכה המשימה למצא את המתנות המושלמות והמיוחדות למשימה מורכבת. בחירת מתנות לילדים לסוף שנה נופלת בד"כ על ועד הגן או הכיתה, בשלב שיש עוד לארגן מסיבות סוף שנה, טקסים, לסכם תקציבים וגם לגלות שהתקציב שנשאר מצומצם ומגביל. ההיצע בשוק של מתנות לילדים לסוף שנה הוא כמעט אין סופי, החל ממתנות סימליות ופשוטות וכלה במוצרים איכותיים ויקרים ולא תמיד קל לנו להתמצא בתוך עומס המידע וההצעות.

איך בוחרים מתנות לילדים לסוף שנה

תקציב למתנות לילדים לסוף שנה

תהליך בחירת מתנות לילדים לסוף שנה אמור להתחיל מקביעת מסגרת התקציב. אחרי שהשארנו תקציב גם למתנות לצוות, מתנה לגננת או מתנה למורה, נקבע כמה באפשרותינו להוציא על מתנות לסוף השנה לילדים. חשוב גם לוודא שוב כמה ילדים יש בכיתה או בגן, מי התווסף ומי עזב.

בחירת אופי המתנות לילדים לסוף השנה

השלב הבא הוא בחירת סוג המתנה. רבים מעדיפים מתנות שימושיות, מתנות לילדים לסוף שנה שילדינו ימשיכו להשתמש בהן לאורך זמן. בחירה זו מורידה מהפרק מגוון די רחב של מתנות שאולי עשויות להיראות כמתנות מיוחדות ויפות, אבל בפועל הילדים לא ישתמשו בהן. מתנות שימושיות יכולות להיות למשל מתנות אקולוגיות לילדים, כגון בקבוק שתיה אקולוגי, תיק אוכל אקולוגי או קופסת אוכל מחולקת. אלו מתנות שהילדים ישמחו בהן וגם ההורים כמובן, ואם נבחר נכון, השימוש במתנות סוף שנה אלו יהיה לאורך זמן.

בקבוק שתיה וקופסת אוכל הינן בשנים האחרונות המתנות הפופולריות ביותר לילדים לסוף שנה, גם מתנות לילדים בגן וגם מתנות סוף שנה לתלמידים בבית ספר יסודי, חטיבה ותיכון.

חשוב לבחור מתנות איכותיות, הילדים שלנו ישתו מים מהבקבוק ויאכלו את ארוחת הבוקר מתיק האוכל או מקופסת האוכל במשך תקופה ארוכה. לכן חשוב שנספק להם מתנות סוף שנה איכותיות ובריאות, מוצרים שעברו את בדיקת מכון התקנים, ללא ביספינול איי או חומרים רעילים אחרים. כמובן מוצרים שאיכותם הגבוהה תבטיח שיהיו עמידים לאורך זמן, כולל אפשרות לפנות לספק ולבקש חלקי חילוף (חשוב במיוחד בבקבוקי שתיה).

האם להדפיס גם תמונות על מתנות לילדים לסוף שנה ?

מתנות לילדים לסוף שנה הן לרוב מתנות ממותגות, עם הדפסה של גרפיקה, שם, הקדשה ולפעמים גם תמונה. שאלה שרבים מתחבטים בה – האם להוסיף תמונה להדפסה, הינה שאלה חשובה שתשפיע על מספר דברים. ראשית התקציב, במרבית המוצרים יש חיוב נוסף על הדפסת תמונה כיוון וזה מחייב עבודת גרפיקאי עם תוכנה מתאימה לעימוד התמונה, התאמתה להדפסה וכו. שנית, יש לספק תמונות איכותיות ובצורה מסודרת, משמע עוד תקציב לצלם ועוד התעסקות בלארגן את התמונות, לוודא שכולן טובות וכו.

אולם השיקול המרכזי בהחלטה אם להוסיף תמונה למתנות לילדים לסוף השנה קשור לסוג המוצר. אם המתנה היא כרית או ספר, תוספת תמונה היא אכן מומלצת. עם זאת, במתנות כגון בקבוק שתיה, תיק או קופסת אוכל מחולקת, לא כל הילדים ישמחו להסתובב עם תמונתם. במיוחד אם התמונה אינה מוצלחת לדעתם או אם אינה עדכנית ולכן במוצרים אלו מומלץ לא להדפיס תמונה אלא להסתפק בשם, גרפיקה מתאימה והקדשה. אלו יהפכו את המתנות לילדים לסוף שנה למתנות שימשיכו להשתמש בהן לאורך זמן.

 

מתנות לסוף שנה לגני ילדים רעיונות והמלצות

מחפשים מתנות לסוף שנה לגני ילדים עם רעיונות מקוריים ? באתר לאקן קיבצנו עבורכם את מיטב המתנות לסוף שנה, חידשנו עם עיצובים עדכניים והוספנו מוצרים חדשים.

כמדי שנה, אנו ממליצים על מתנות סוף שנה לילדים שתהיינה שימושיות, איכותיות ובריאות והמגוון הוא רחב – בקבוק שתיה אקולוגי הוא תמיד הבחירה המוצלחת ביותר למתנת סוף שנה. עם תוספת של גרפיקה המתאימה לגיל הילד, שם ואפילו תמונה, בקבוק השתיה יהיה מתנת סוף השנה הכי שימושית ואהובה על ילדיכם. באתר תמצאו מגוון בקבוקי שתיה, החל מהבקבוק המקורי של לאקן, שהיה הראשון בארץ כמתנת סוף שנה בעיצוב אישי ועדיין הינו מתנת סוף שנה הנמכרת ביותר. זהו בקבוק קל משקל, עם פקק ספורט, עשוי אלומיניום, ללא ביספינול איי ומיוצר כולו בספרד, על ידי לאקן, יצרנית בקבוקי השתיה המובילה בעולם. הוספנו בקבוקי נירוסטה עם קשית במחירים אטרקטיביים והשנה אנו מציגים גם בקבוק נירוסטה תרמי, ששומר קור עד 24 שעות. זוהי מתנת סוף שנה מושלמת לילדים בכיתות הגבוהות יותר, החל מכיתה ב.

מתנות לסוף שנה – בקבוק אקולוגי עם קשית

מתנות לסוף שנה – בקבוק אקולוגי לאקן עם שם ותמונה

קבוצת מתנות סוף שנה השניה עליה אותה אנו ממליצים הינה מתנות סוף שנה שישמשו את ילדיכם לארוחת הבוקר, תיק אוכל תרמי וקופסת אוכל מחולקת, הינן מתנות סוף שנה אידיאליות, במיוחד כשהן מגיעות עם שם הילד וגרפיקה מתאימה. כמדי שנה אנו מציעים את תיקי האוכל של פרדנלי, הנחשבים לטובים ביותר בשוק ואת קופסאות האוכל האיכותיות של סיסטמה, תוצרת ניו זילנד.  סיסטמה מציגה השנה מספר קופסאות אוכל מחולקות, שתיים מהן, הקופסה בנפח 1.4 ליטר וקופסת הבנטו בנפח 1.76 ליטר הינן מתנות סוף שנה פופולריות ואיכותיות במיוחד ומגיעות עם הדפסת גרפיקה, שם וניתן להוסיף גם תמונה.

במתנות סוף שנה אישיות אנו תמיד מתלבטים אם להוסיף את תמונת הילד – ההמלצה שלנו הינה להדפיס גרפיקה ושם בלבד. המוצרים שלנו אמורים לשמש את הילדים תקופה ארוכה ותמונה לא מוצלחת או תמונה לא עדכנית, תגרע מאיכות המתנה בעיני הילד.

בנוסף, תמצאו באתר עוד כעשרים מתנות לסוף שנה, בתקציבים שונים ולכל הגילאים וכמו תמיד – האיכות, המחיר והשירות שלנו, איתכם לכל אורך תהליך הרכישה וגם לאחר מכן.

תרמוס לאוכל – הפתרון האידיאלי לשמירה על אוכל חם בחורף

כל אם מכירה את ההרגשה הלא נוחה כאשר היא מכינה לילדיה אוכל חם בבוקר חורפי, ויודעת שעד שהם יגיעו לאכול אותו בבית הספר, האוכל כבר יהיה קר. תארו לעצמכם שיכולתם לצאת לטיול משפחתי בחיק הטבע באחד מימי החורף השמשיים, כאשר השמש זורחת, אך האוויר מקפיא, ובשעת הצהריים לשבת בנוחות, ובנוסף לתה המהביל שנשמר בתרמוס, לסעוד סעודה שהבאתם מהבית, שנשארה חמה ומפנקת. בדיוק לשם כך פותחו התרמוסים למזון, אותם נסקור במאמר הבא.

תרמוסים של חברת לאקן

חברת לאקן היא חברה ספרדית, המייצרת מוצרים אקולוגיים ואיכותיים במיוחד. תרמוס המזון של חברת לאקן שומר על טמפרטורת האוכל למשך 5-10 שעות, הוא עשוי נירוסטה, עם בידוד וואקום איכותי. במכסה התרמוס ישנו כפתור לשחרור לחץ, למניעת קשיים בפתיחת התרמוס. התרמוס מתאים למזון מוצק וכן למזון נוזלי, קל לניקיון, ומתאים לשטיפה במדיח. קיימים מספר דגמים בגדלים שונים, חלק מהדגמים מגיעים עם קופסאות פוליפרופילן נטול ביספינול איי, לאפשר שמירת מזונות מופרדים. היתרון הגדול של מוצרי לאקן הוא האיכות והאקולוגיות שלהם, ובייצור התרמוסים הושקעה מחשבה רבה בנושא נוחות וידידותיות השימוש. ניתן להיווכח בזאת מפיתוח כפתור הלחיצה במכסה התרמוס למניעת וואקום בעת פתיחתו, מהאפשרות לשמור בתרמוס גם מזון נוזלי או מזון בהפרדה, מההקפדה על פוליפרופילן נטול ביספינול איי, וכן מעיצוב המנשא האיכותי, הכולל ידית נשיאה ואפשרות חיבור לתיק או עגלה. בנוסף, את דגמי הילדים ניתן לקבל בעיצובים מאוירים של קוקוסומושו.

תרמוס מזון של חברת לאקן העשוי משתי שכבות נירוסטה

תרמוס מזון איכותי במיוחד, שומר על חום המזון מעל עשר שעות, בעל שתי שכבות נירוסטה עם בידוד וואקום, ליצירת בידוד מקסימלי. התרמוס מגיע עם שלוש קופסאות פוליפרופילן נטול ביספינול איי לאחסון מזון מופרד ומתאים לאחסון מזון מוצק ונוזלי. הוא אינו מתאים לשטיפה במדיח, ויש להימנע מנפילות ומכות חזקות, על מנת שלא לפגום בואקום שבין שתי שכבות הנירוסטה. יתרונו של הדגם הזה הוא הבידוד המיוחד, המעניק לו יכולת שמירת חום גבוהה מאוד.

תרמוסים של חברת אסיאן

תרמוס המזון של חברת אסיאן ההודית אשר שומר על חום האוכל עד כחמש שעות. קיימים מבחר דגמים המתאימים לילדים לגן או לבית הספר, וכן דגמים המתאימים לבית ולמשפחה. פנים התרמוס עשוי נירוסטה, השכבה החיצונית עשויה פלסטיק, ושכבת הבידוד עשויה פוליאוריטן. ניתן למצוא דגמים מ0.5 ליטר ועד 1.5 ליטר. יתרונם של התרמוסים של אסיאן הוא המחיר השווה לכל נפש, והעיצוב הצבעוני, שמאפשר להשתמש בהם ככלי הגשה כשמגיע זמן הארוחה, וכך הופך אותם לשימושיים לא רק בטיולים ובבית הספר, אלא גם בבית ובמטבח.

תרמוס נירוסטה 600 מ"ל עם דופן כפולה אשר שומר על חום האוכל למשך 5-6 שעות. הוא מגיע בצבעים – לבן, אדום, כתום וירוק וכולל כפתור לשחרור ואקום במכסה התרמוס. היתרון של התרמוס הזה הוא עיצובו הנאה, נוחות הנשיאה והשימוש ומחירו הידידותי.

לסיכום

כפי שראינו, קיימים סוגים שונים של תרמוסי מזון. לכל סוג יתרונות משלו, ומה שנותר לאם האוהבת הוא לבחור מבניהם תרמוס מזון שעונה על צרכי המשפחה. לא עוד ארוחות צהריים קרות ותפלות בבית הספר, שכן מרגע שתרכשי את תרמוס המזון המתאים, ייהנה ילדך מאוכל חם וטעים, כאילו יצא הרגע מן הסיר. יתירה מכך, תרמוס גדול יאפשר למשפחה לאכול ארוחה חמה בצהרי יום בילוי בטבע, ויכול אף לעזור לאם בשמירה על מזונות חמים לאורך זמן.

10 טיפים לחזרה נכונה לבית הספר

חודש ספטמבר כבר מעבר לפינה, מה שאומר שהילדים שלכם אוטוטו חוזרים למסגרות: לגן, לבית הספר ולתיכון. אחרי חודשיים של בילויים, קימה מאוחרת, חופשות משפחתיות, בריכה, ים, חברים, לונה פארק, מופעים שונים ושיגעון כללי, זה הזמן לחזור לשגרה. כדי להבטיח שהחזרה לבית הספר תתבצע בצורה האופטימלית, במאמר זה נציע לכם מספר טיפים לחזרה נכונה לבית הספר.

1. דברו עם הילד/ה על הדברים החיוביים בבית הספר

אין ילד שלא מרגיש דכדוך על כך שעוד מעט יהיה שוב כבול למסגרת, יצטרך לעשות שיעורים, להתכונן למבחנים ולקום מוקדם כל בוקר. ולכן, הזכירו לילדיכם את הדברים החיוביים בבית הספר: המפגש המחודש עם החברים, המורה שהם אוהבים, שיעור ספורט – כל מה שהם נהנים ממנו לאורך שנת הלימודים.

2. הרגילו את הילד לשעות השינה המחודשות

בחופש הילדים פורקים כל עול וקובעים לעצמם את שעות השינה. כדי שלא יתחילו את השנה במצב של זומבים, כשבוע (או יותר) לפני החזרה ללימודים, תרגלו אתם את החזרה לשעות השינה הרגילות.

3. תרגלו את הדרך לבית הספר
אם הילד מתחיל ללמוד בבית ספר חדש או לא ממש זוכר את הדרך לבית הספר, תרגלו עמו כמה הפעמים את ההליכה/נסיעה לבית הספר, כדי שלא ירגיש חסר אונים בימים הראשונים ללימודים.

4. ערכו את ההכנות ללימודים יחד עם הילד
משהו שמאד יכול להעלות את המוטיבציה של הילד לחזור ללימודים הוא לערב אותו בהכנות לקראת החזרה לבית הספר: סידור החדר מחדש כך שיתאים ללימודים, קניות משותפות של ציוד לבית הספר וכו'.

5. חזרה לאכילה מסודרת
בזמן החופש הגדול, אווירת החופש והעייפות של הורים לפעמים גורמות לכך שפחות משגיחים על מה שהילדים אוכלים. החזרה ללימודים היא הזדמנות מצוינת לחזור גם לשגרה התזונתית, עם סנדוויצ'ים בריאים, פירות וירקות ותבשילים ביתיים. תוכלו לצייד את הילד עם תיק אוכל מגניב שהוא יבחר, וכך הוא ייהנה להשתמש בו.

6. סדרו יחד את החדר
קל יותר ללמוד כשהחדר מסודר ומאורגן: בצעו עם הילד פרוייקט של סידור החדר לקראת הלימודים. זרקו חפצים לא נחוצים וניירות שאין להם שימוש, נקו את השולחן, סדרו את הספרים והמחברות על המדפים, הכניסו את העטים והעפרונות למתקן של כלי כתיבה, ותלו את המערכת על הקיר.

7. צמצמו בהדרגה את זמן הטלוויזיה והמחשב
בחופש הגדול ילדים נוטים לעשות שימוש-יתר בטלוויזיה ובמחשב, באותם הרגעים בהם ההורים מותשים ולא יכולים לחשוב על רעיונות אחרים שיעסיקו אותם. כאשר חוזרים ללימודים, צריך לפנות זמן להכנת שיעורים אחר הצהריים. ולכן, כשבוע-שבועיים לפני החזרה ללימודים, צמצמו בהדרגה את שעות הטלוויזיה והמחשב של הילדים.

8. בדקו שהילד סיים את כל שיעורי הבית לחופש
לעתים ילדים מקבלים מטלות ושיעורי בית לחופש הגדול. כדי למנוע מצב לא נעים בו הילד חוזר ללימודים מבלי שביצע את המטלות, כשבועיים-שלושה לפני סוף החופש הקפידו לעבור אתו על המחברות והיומן ולראות מהם המטלות שהיה צריך לעשות, וודאו שהוא מסיים אותן עד תום החופש.

9. היו ערניים למצב הרוח של הילד
ילדים רבים חווים דכדוך וחוסר חשק כאשר סוף החופש מתקרב. זה כמובן טבעי, אך כדאי להיות ערניים לכך שתחושות אלה לא הופכות להתנהגות תוקפנית או לדיכאון. דברו עם הילד לקראת החזרה ללימודים, שאלו אותו אם יש דברים שהוא חושש מהם, שימו לב הוא מסתגר, מתבודד או חסר תיאבון. במידת הצורך, ניתן להיפגש עם גורם מקצועי, כמו יועצת בית הספר או פסיכולוג.

10. הכירו לילד חברים חדשים
אם הילד מתחיל כיתה א', עובר לבית ספר חדש, או מתחיל מסגרת בה חבריו מהשנים הקודמות לא מצטרפים אליו, דאגו לכך שהוא יגיע למקום בו כבר יש לו חברים. עוד במהלך החופש, בררו מיהם הילדים שהולכים ללמוד אתו, ודאגו להפגיש בינו לבינם כדי שיפתחו קשרי חברות עוד לפני החזרה לבית הספר.

מתנות סוף שנה קופסאות אוכל של סיסטמה

מתנות סוף שנה ? ההיצע ענק אבל אחת המתנות סוף שנה הפופולריות וללא ספק מהטובות שיש, הינה קופסאת האוכל המחולקת של סיסטמה.

קופסת סיסטמה מחולקת בעיצוב אישי

ל"ג בעומר כבר מאחורינו, שבועות ממש לפנינו ועוד רגע יסיימו הילדים את השנה בגנים ובבתי הספר. הגיעה העת למתנות סוף שנה! איזו מתנה לבחור לציון המאורע?
קופסאות המזון הפופולריות והאיכותיות של סיסטמה, תוצרת ניו זילנד, מוצעות עם הדפסת תמונה ושם, מתנות סוף שנה מושלמות לילדים.

ההדפסה על קופסאות האוכל של סיסטמה מתבצעת על משטח מיוחד עמיד בשטיפה, באיכות פוטו, ולא על מדבקה שיורדת או נמחקת.

באפשרותכם לבחור מבין מגוון תבניות העיצוב המוכנות שלנו, לדוגמה:

כשבוחרים מתנות סוף שנה את קופסאות האוכל של סיסטמה – תמיד מצליחים! עם קופסאות המזון של סיסטמה קל לקחת מזון בריא, מזין וטעים לגן או לבית הספר.

מתנות סוף שנה שעימדות לאורך זמן, אקולוגיות ובריאות. קופסאות סיסטמה עשויות מחומר ללא ביספינול איי וקלות לשימוש. המתנות הכי פרקטיות לסוף שנה.

לרכישה באתר הקליקו כאן
למגוון מתנות סוף השנה הקליקו כאן

נתונים טכניים:

קופסת לאנצ' מרובעת של סיסטמה בנפח 1.4 ליטר.

לקופסא תא אחד גדול ומעליה תא נוסף המחולק ל- 2 מחיצות.

מידות: אורך: 15 ס"מ רוחב: 15 ס"מ גובה: 9.5 ס"מ

נפח: 1.4 ליטר

קופסאות סיסטמה הן ללא ביספינול איי (BPA FREE)

תוצרת ניו זילנד

 

הפקקים של לאקן: כך תבחרו את הפקק המתאים לבקבוק שלכם

לאקן מציעה מגוון פקקים, הן לבקבוקי האלומיניום והן לבקבוקים התרמיים.
מתלבטים באיזה פקק לבחור? הנה מדריך קצר שיסייע לכם.

פקקים לבקבוקי אלומיניום קלאסיים

פקק ספורט לבקבוק לאקן אלומיניום פתח רחב

046 tapon abierto

פקק זה מתאים לבקבוקי לאקן מאלומיניום, בעלי פיה רחבה. קיים במגוון צבעים.

לקניה באתר

פקק הברגה לבקבוק לאקן אלומיניום פתח רחב

45

פקק ההברגה הזה מתאים לבקבוקי לאקן מאלומיניום, בעלי פיה רחבה.

לקניה באתר

פקק הברגה לבקבוק לאקן אלומיניום פתח צר

פקק פוטורה

הפקק מתאים לבקבוקי לאקן העשויים אלומיניום, בעלי פתח צר (פוטורה).

לקניה באתר

פקקים לבקבוקים תרמיים

פקק ספורט ג'אנו, לבקבוק לאקן תרמי בעל פתח רחב

פקק הספורט החדשני של לאקן ניתן לפתיחה בלחיצה ביד אחת.
קשיות שתיה נמכרות בנפרד, בהתאם לגודל הבקבוק.
שימו לב: פקק זה אינו אטום לנזילות.

לקניה באתר

פקק הברגה לבקבוק לאקן תרמי פתח צר

TTF

פקק הברגה המתאים לבקבוק תרמי בעל פיה צרה.
מאפשר נשיאה נוחה של הבקבוק.

לקניה באתר

פקק ספורט היט לבקבוק לאקן תרמי פתח צר

TTH

פקק לבקבוק תרמי בעל פתח צר.
פיית הספורט נפתחת ונסגרת בסיבוב.

לקניה באתר

פקק הברגה לבקבוק לאקן תרמי פתח רחב
TTC-2X500

פקק הברגה המתאים לבקבוקי לאקן תרמיים בעלי פיה רחבה בלבד.
הידית מאפשרת נשיאה נוחה של הבקבוק.

לקניה באתר

ניתן להשתמש בבקבוקים התרמיים כתרמוסים וטמפרטורת המשקה תשמר עד 12 שעות, בהתאם לדגם.
כדי להשתמש בדגמי הספורט כתרמוס מומלץ להחליף את פקק הספורט בפקק הברגה לבקבוק תרמי.

הוראות שימוש נוספות תוכלו למצוא כאן.

מתנות בריאות ומקוריות לחג

פסח מתקרב בצעדי ענק, ואיתו הצורך לתת מתנה למארחים, למי שמוצא את האפיקומן או למישהו שאתם רוצים לפנק.
במקום להביא משהו משעמם כמו עוד בקבוק יין או בונבוניירה, אפשר לתת מתנה מקורית ואף בריאה.
בוואלה! בריאות ערכו רשימה של מתנות שכאלו, ביניהן גם בקבוק אקולוגי רב פעמי ונטול רעלנים של לאקן.

הקליקו כאן לכתבה המלאה
מתנות בריאות לפסח

צילום מסך: וואלה! בריאות

מתנות ממותגות

מתנות ממותגות ללקוחות ולעובדים
מחפשים מתנות ממותגות לכנסים ללקוחות או לאירוע לעובדים? בקבוק שתיה לאקן ממותג הוא המתנה המושלמת. בקבוק לאקן הוא מתנה ממותגת איכותית, הבקבוק ילווה את העובד או הלקוח במשך שנים רבות, יחד עם הלוגו שלך מודפס עליו. הדפסת הלוגו על הבקבוק מבוצעת באיכות פוטו, ללא מגבלת צבעים, הלוגו אינו דוהה או יורד במשך הזמן, כך שהלוגו שלך מוצג בצורה הטובה ביותר כל הזמן. אנו מציעים מגוון רחב של בקבוקים ממותגים, לכל סוגי האירועים ובכל כמות, החל מבקבוקים בודדים וכלה באלפים. זמני האספקה שלנו מהירים והמחירים אטרקטיביים במיוחד.

ביספינול A

ביספנול A – דברים שחשוב לדעת
ביספנול איי (BPA, Bisphenol A) הינו חומר כימי אשר נמצא בשימוש נרחב של תעשיית הפלסטיק.
מחקרים שונים שהתפרסמו במהלך השנים האחרונות מצביעים כי קיים חשד משמעותי כי ביספינול A אשר משמש חלק גדול מאוד מיצרני בקבוקי השתיה מפלסטיק, גורם לשיבוש בפעילות ההורמונלית אצל תינוקות וילדים קטנים, ועלול ליצור השפעות שליליות על ההתפתחות המינית שלהם, הפרעות גדילה שונות ונטייה להשמנת יתר ועוד.
כך למשל מחקרים שונים בוצעו במהלך השנים הצביעו כי מינונים קטנים ביותר של החומר ביספינול A שניתנו לבעלי חיים, יצרו שינויים במבנה המוח שלהם, ובעקבות השינוי השפיעו על התנהגותן של החיות ועל מבנה המערכת החיסונית שלהם.
ביספינול A – המחקרים
ממשלת קנדה הייתה הראשונה להגדיר ביספינול A כחומר רעיל, והודיעה כבר בשנת 2008 כי היא מתכוונת לקבוע בחוק כי אין להשתמש בחומר זה לייצור בקבוקי שתייה לתינוקות. בעקבות הודעה זו, ובעקבות המחקרים הרבים שהעלו חשד לסכנות שבשימוש בחומר זה, החליטו החברות הגדולות בארצות הברית באופן עצמאי להפסיק את השימוש בחומר.
חברת לאקן מתחייבת כי הבקבוקים שלה לא כוללים ביספנול Aוכי הבקבוקים יוצרו ללא כל נגיעה של החומר. הבקבוקים נבדקו ואושרו במבחנים המחמירים ביותר ומובטח ב-100% כי אין בהם ביספינול איי. זאת בניגוד למקרים אשר קרו בעבר, של יצרניות בקבוקים אשר סימנו את בקבוקיהן כנקיים מהחומר המסוכן, למרות שהם הכילו ביספינול איי, ובעצם היו רק נקיים מסכנת דליפה שלו.
ביספנול A נמצא בציפוי ובחומרי הפלסטיק של יצרני בקבוקי שתיה רבים ושונים, כאשר חלקם אף מייצרים בקבוקי אלומיניום המכילים את החומר. חלק מיצרנים אלו טוענים כי רמת הדליפה של החומר עומדת על 0.00% של ביספינול A אבל אין זה אומר כי הבקבוק אינו מכיל כלל את החומר.

בקבוק לתינוק סייף סיפי 2

מחפשים בקבוק תינוקות איכותי, מעוצב ובמחיר משתלם? הגעתם למקום הנכון

כל הורה צעיר יודע כי אחד המוצרים החשובים ביותר לרכישה כשיש ילדים קטנים בבית הוא בקבוק תינוקות.
אחרי הכל, לאיכות הבקבוק יש השפעה ישירה על איכות התזונה של הילד.

בקבוקי סייף סיפי 2כדי לבחור בקבוק איכותי, יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים:
1. חשוב לוודא שגודל הבקבוק מתאים.
2. הפייה והזרימה של המשקה צריכה להיות מותאמת לגילו של התינוק כך שיהיה לו קל ונוח לאכול.
3. חשוב לוודא שהבקבוק קל לניקוי על מנת שהוא יישמר היגייני וכן שלא יגזול מאיתנו זמן רב לניקוי.
4. חשוב לבחור בקבוק שעומד בכל התקנים כדי לשמור על בריאות ילדינו.

לצד הפרמטרים הללו חשוב, כמובן, להורים רבים לבחור גם בקבוק מעוצב היטב, יפה ונוח לשימוש.

באתר שלנו, אנו מציעים בקבוק תינוקות ייחודי שמהווה למעשה גם כוס מעבר וכוס אימון, היכול לשמש ילדים החל מגיל חצי שנה בערך ועד לגיל 4.
זהו בקבוק תינוקות מבית חברתKid Basix מארה"ב המשמש לשתייה קלה.

בקבוק התינוקות של Kid basix הינו ירוק ואקולוגי, עשוי מנירוסטה איכותית, ואינו מכיל ביספינול איי (BPA FREE) או כימיקלים אחרים.
פיית השתייה מעוצבת כך שהוא יהיה נוח ובזווית מתאימה לילדים בכל הגילאים.
הבקבוק נוח לאחיזה בזכות הידיות שלו הניתנות להסרה בגיל גדול יותר, וכן קל ונוח לניקוי בזכות הפתח הרחב שלו. ניתן לשטוף את הבקבוק במדיח כלים. יתרון נוסף של בקבוק התינוקות היא העובדה שהוא שומר על הטעם והריח המקורי של המשקה.

באתר תוכלו למצוא בקבוק תינוקות בשישה צבעים שונים, כך שתוכלו להתאים אותו להעדפות שלכם.

בתחילת הדרך זהו בקבוק תינוקות שמשמש את קטנטנים מגיל חצי שנה. הבקבוק מהווה כוס אימון, לפני המעבר לשתיה מבקבוק לכוס. בשלב זה מחברים לכוס המעבר פטמה רב שלבית (עם פתח בצורת איקס) על מנת שהזרימה של הנוזל לא תהיה מהירה מידי.

כאשר הם גדלים ומגיעים לגיל שנה – שנתיים, ניתן להחליף את הפטמה הרב שלבית בפטמה עם קשית, ובכך הוא הופך לבקבוק שתייה רגיל שיכול לשמש את הילדים שלכם שנים רבות.

הבקבוק מגיע בנפח 330 מ"ל והוא מיועד לשתיה קלה.

הבקבוק עטוף בגומי פלסטי המהווה בידוד לידיים של התינוק כאשר הבקבוק מכיל שתייה קרה מאוד וכן מגן על הבקבוק במידה והוא נופל.

לרכישה באתר הקליקו כאן