בקבוקי מתנה
1 במרץ 2015
מתנות לגני ילדים
1 במרץ 2015

למתנות ללקוחות או לעובדים ישנה לפעמים חשיבות גדולה בבניית קשר ארוך טווח עם המקבל וגם בחיזוק המותג בקרב הציבור בכלל, שכן לעיתים קרובות המוצר שנבחר ישמש לאורך זמן והניראות שלו מהווה אמצעי פרסום לכל דבר.
לכן כשאנו בוחרים מתנה ממותגת, אנו צריכים לקחת בחשבון את ההקשר שיעשה, באופן מודע או לא מודע, בין איכות המוצר שנבחר ובין המותג שלנו. בנוסף, אם אנו משקיעים במתנה, אז חשוב לנו גם שהשימוש שיעשה בה יהיה תכוף ולאורך זמן, כך נמקסם את אמצעי הפרסום ונפיק את המירב מהתקציב שהושקע.
בעת בחירת מתנה ממותגת, נקח בחשבון את הפרמטרים הבאים:
כמות – כשכמות המתנות הינה קטנה יחסית, קל לנו יותר לבחור מתנות יקרות יותר, ולהיפך כשהכמות הנדרשת הינה גדולה. הכמות גם משפיעה על הבחירה כיוון ומתנות רבות ניתן למתג רק מכמות מינימום מסויימת.
תקציב – אנו תמיד נחפש את השילוב האופטימלי בין מוצר שנתפס כיוקרתי בקרב הציבור מצד אחד (ועם מחיר שוק גבוה) ובין עלות סבירה והגיונית עבורנו. מוצר שיתפס כזול מדי עלול למצב גם את המותג שלנו כזול.
איכות המוצר – אנו נחפש מתנה איכות ומקורית שתשתלב עם האיכות שהמותג שלנו משדר.
רמת שימושיות – פקטור חשוב במיוחד. ככל שהמוצר יהיה שמיש יותר כך הניראות של הלוגו שלנו תהיה גבוהה יותר.
עמידות – שוב, בהקשר של ניראות לאורך זמן, מוצר עמיד יבטיח שהלוגו שלנו יבלוט לאורך זמן אבל חשוב לא פחות, שאיכות המוצר לא תשחק עם הזמן.

הבקבוקים הממותגים של לאקן:
לאקן מציעים שני סוגי בקבוקים – רגילים, לשתיה קרה, ותרמיים לשתיה קרה וחמה שאף שומרים על קור למשך 24 שעות. כל אחד מהסוגים הללו מגיע במגוון גדלים, צבעים וסוגי פקקים.

הבקבוקים התרמיים של לאקן עשויים נירוסטה עם דופן כפולה והיתרונות שלהם כמתנה ממותגת לעובדים הינם רבים. זהו בקבוק איכותי במיוחד, שישמש את הלקוח במשך שנים רבות, כל יום וכל היום, בקיץ ובחורף, במשרד ובחוץ. הבקבוק התרמי של לאקן נחשב לבקבוק הטוב בעולם ולכן המתנה תתפס כמתנה מושלמת ויוקרתית.
ניתן למתג את הבקבוקים של לאקן בשני אופנים. על בקבוקים לבנים או כסופים ניתן להדפיס ללא מגבלת צבעים, באיכות פוטו וללא כמות מינימום. על בקבוקים בצבעים אחרים ניתן להדפיס עד 4 צבעים, אך כמות המינימום תהיה 300 יחידות לפחות.
ניתן ללחוץ כאן על מנת לראות דוגמאות של הבקבוק התרמי.

הבקבוקים הממותגים הקלאסיים של לאקן, עשויים אלומיניום ומיועדים לשתיה קרה. גם אותם ניתן להשיג במגוון גדלים, כשבדרך כלל נעדיף את בקבוקי ה-600 או 750 מל’, עם פתח רחב ופקק הברגה קלאסיק עמיד במיוחד. על בקבוקים אלו, שמגיעים בגוון כסוף או לבן, ניתן להדפיס ללא מגבלת צבעים, בכל היקף הבקבוק, וללא כמויות מינימום. מוצרי זה גם בד”כ זמין במלאי לאספקה מיידית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *