אודות – לאקן

לאקן החלה את דרכה בספרד בשנת 1912, לפני כ-108 שנים, ונחשבת לאחת היצרניות המובילות והחדשניות בעולם בתחום בקבוקי שתיה רב פעמיים ומוצרי קמפינג.

לאקן מציעה מאות דגמים של בקבוקי שתיה, מנירוסטה, טריטן ואלומיניום, המתאימים לכל סוג פעילות, לכל גיל ולכל מזג אויר וצורך.

מוצרי הדגל של לאקן הינם הבקבוקים התרמיים, Laken Thermo, עשויים נירוסטה עם דופן כפולה ובידוד ואקום, עם הנדסת אנוש מדהימה, עיצוב מרהיב והכי חשוב – שמירה על טמפרטורה עד 24 שעות.

בנוסף, לאקן מייצרת מגוון מוצרים לקמפינג/שטח ובשנים האחרונות גם קו מוצרי תינוקות פרימיום, על בסיס העיצובים של קוקוסומושו.

משרדי החברה והמפעל בו מיוצרים הבקבוקים ממוקמים במורסיה, ספרד, בלב אזור תעשיה מהמתקדמים באירופה, משם מפיצה החברה את מוצריה למעל 40 ארצות ברחבי העולם.

לאקן מקדישה כל העת מאמצים ומשאבים רבים במחקר ופיתוח, על מנת להבטיח את איכות המוצרים ושביעות הרצון של לקוחותיה בכל רחבי העולם.

כתום מוצרי איכות בע”מ הינה המשווקת והנציגה הבלעדית של לאקן בישראל, בארה”ב ובקנדה.

לקוחות לאקן בישראל נהנים ממחירים אטרקטיביים במיוחד, הזהים ולעיתים אף נמוכים מהמחירים באירופה, תודות לשיווק ישיר דרך אתר החברה והקפדה על מדיניות מחירים הוגנת.

אנו ממליצים בחום להצטרף למועדון הלקוחות ורשימת התפוצה שלנו כדי ליהנות מהנחות כבר מהקניה הראשונה וממבצעים מיוחדים לחברי רשימת התפוצה בלבד, המדוורים אחת לחודש. להצטרפות לחצו כאן.