מתנות לילדים העולים לכיתה א’ – לאקן
מידניות
1 במרץ 2015
מתנות סוף שנה לגני ילדים
1 במרץ 2015
מתנות לסוף שנה בקבוק לאקן 450 מל עם שם ותמונה

מתנות סוף שנה לילדים בלאקן מתנות לסוף שנה בגני ילדים ובבתי ספר

מתנות לילדים העולים לכיתה א’

ילדי גן חובה מסיימים בקרוב את שנת הגן האחרונה ומצפים בכיליון עיניים ליום הראשון בכיתה א’ – כמו גם לשלל המתנות שמקומות רבים דואגים להעניק מתנות לילדים העולים לכיתה א’. ואיזו מתנה יכולה להתאים יותר לכיתה א מאשר בקבוק שתיה אקולוגי איכותי במיוחד מבית לאקן, עם תמונה ושם של התלמיד הגאה. בקבוק השתיה הטוב ביותר בעולם, לילד האהוב ביותר שלנו.
מתנות לכיתה א’ – איך בוחרים?
השלב זה בחייהם של התלמידים הצעירים מלווה ב”רכישות” מיוחדות וראשוניות: תיק בית הספר הראשון, כלי כתיבה, מחברות וספרים ושלל אביזרים. כאמור, מקובל במקומות רבים להעניק מתנות לילדים שעולים לכיתה א’ ותמיד קיימת התלבטות איזו מתנה לבחור.
יש מתנות רגילות ויש גם מתנות המיוחדות – והכי טוב לבחור מתנה שהיא גם שימושית, גם בריאה ואיכותית – ועם זאת מהווה מתנה אישית ומרגשת. אחת מהמתנות שהפכו ללהיט בשניים האחרונות בתור מתנות לכיתה א’ היא בקבוק שתיה אישי, עם שם הילד ותמונתו. בין השאר, מקומות עבודה רבים בוחרים להעניק לילדי העובדים העולים לכיתה א’ בקבוק עם שם החברה וברכה אישית קטנה.
מתנות לכיתה א’ – הפיתרון של לאקן
לאקן, יצרנית בקבוקי השתיה האקולוגיים המובילה בעולם, הציגה בישראל את “לאקן בעיצוב אישי”. בקבוק השתיה הטוב בעולם, בעיצוב אישי, עם תמונה, שם וטקסט, על רקע גרפיקות מרהיבות. הבקבוק של לאקן הפך מיד למתנה המועדפת בארגונים רבים בתור כמתנה לילדים העולים לכיתה א’.
אם אתם שואלים מבין שלל הבקבוקים שקיימים בשוק, למה לאקן בתור מתנה לילדים שעולים לכיתה א’? התשובה : בקבוק שתיה חייב להיות מוצר איכותי ובריא. המים שילדינו שותים – חייבים להיות נקיים מרעלים, מכימיקלים, מצבעים, מטעמי לוואי ומריחות לוואי. בכל העולם כבר למדו שלאקן היא הבחירה הטבעית והטובה ביותר. זהו הבקבוק הטוב ביותר, מתוצרת אירופאית, ועם זאת, מחירו הגיוני ולא יקר. במקרים רבים ההפרש במחיר בינו ובין חיקוי זול ופשוט אינו משמעותי כלל, כך שהבחירה הופכת לפשוטה.
לאקן – בקבוק שתיה אקולוגי בעיצוב אישי, מתנה לילדים שעולים לכיתה א’ שלא ישכחו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *