מתנות סוף שנה לילדי בית ספר – לאקן
מתנות לסוף שנה לגני ילדים
1 במרץ 2015
בקבוק לאופניים
2 במרץ 2015

boy_holding_signמגוון מתנות לסוף שנת הלימודים בבתי הספר, תיקי אוכל, בקבוקים שתיה אקולוגיים וקופסאות מזון.

מתנות סוף שנה לילדי בית ספר

כשמחפשים מתנות סוף שנה לילדי בית ספר יש לקחת בחשבון את צרכי הילדים, שמשתנים בהתאם לגיל, לאורך יום הלימודים וכמובן לטרנד הנוכחי שככל הנראה לא נצליח לעקוב אחריו בזמן. אז הפתרון המושלם הוא לקנות מתנת סוף שנה שהיא גם שימושית לילדי בית הספר וגם תתקבל על ידם בהערכה. לשם כך אספנו שלוש מתנות סוף שנה המותאמות במיוחד לילדי בית ספר, החל מתלמידי הכיתות הצעירות וכלה בבוגרים יותר.

מתנות סוף שנה לילדי בית ספר – בקבוק אקולוגי של לאקן

את בקבוקי לאקן נציע בנפח 450 מל’ לילדי כיתות א-ד, לבוגרים יותר ניתן לקחת גם בקבוקי 600 מל’ ולתלמידי התיכון מומלץ לצייד עם בקבוק 750 מל’. במידה ובבית הספר אין מקור מים למילוי חוזר של הבקבוקים והתלמידים לומדים יום ארוך, ניתן לשקול לקחת את הבקבוקים בנפח הגדול יותר גם לתלמידי הכיתות הנמוכות.
מבחינת עיצוב הבקבוק, בעוד ילדי הגן ישמחו עם עיצובים המתאימים לגילם והכוללים גם תמונה אישית, תלמידי בית הספר יעדיפו לוותר על תמונה ולהסתפק בהדפסת השם וגרפיקה שמתאימה לגילם. לשם כך התאמנו בלאקן מספר תבניות גרפיות “בוגרות” יותר שיתאימו לכל גיל.
בנוסף לבקבוק השתיה, הכנו מתנות סוף שנה נוספות לילדי בית ספר – תיק אוכל תרמי לאנצ’שיק של פרנדלי, שמתאים לאחסון חמגשית ושמירה על חום האוכל למספר שעות, סנדביצ’יק, תיק אוכל תרמי שמיועד לכריך גדול, או שניים, ולפרי, קופסת אוכל מחולקת של סיסטמה, תיק שרוכים שימושי ואיכותי, ועוד מגוון מתנות רחב.

גם את העיצובים עדכנו השנה והוספנו עיצובים גרפיים לילדים בוגרים יותר המתאימים לילדי בית ספר.
אם תרצו לשלב מספר פריטים נשמח להציע לכם חבילות מוזלות במיוחד של מתנות סוף שנה לילדי בית ספר לכל הגילאים..
לפרטים נוספים לחצו כאן או התקשרו אלינו לטלפון 03-5350222 ונשמח לסייע ולייעץ.
אז אם חיפשתם מתנות לסוף שנה לילדי בית ספר הגעתם למקום הנכון – מתנות סוף שנה איכותיות, בריאות ושימושיות במיוחד!

להורדת קטלוג מתנות סוף שנה לילדי בית ספר לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *