מתנות לסוף שנה – לאקן
בקבוק מים
1 במרץ 2015
כוס לתינוק
1 במרץ 2015
מתנות סוף שנה לגני ילדים ובתי ספר

מתנות סוף שנה לילדים בלאקן מתנות לסוף שנה בגני ילדים ובבתי ספר

מתנות לסוף שנה

סוף שנת הלימודים הגיעה ואיתה העת למתנות סוף שנה, מתנות לסוף שנה לגני הילדים ומתנות לסוף שנה בבתי הספר. המירוץ התמידי אחר מתנות סוף שנה מיוחדות וייחודיות הופך את המשימה ללא פשוטה לעיתים. לבחור מתנת סוף שנה שתהיה גם שימושית וגם שתשמח את הילדים היא אכן משימה לא פשוטה, במיוחד כשהתקציב כרגיל מוגבל. ועדיין – ניתן למצא מגוון מתנות סוף שנה שמשלבות הכל יחד – מתנה איכותית, ייחודית ואישית, שתשמש את הילדים זמן רב ואף בתקציב סביר ביותר.
לאקן, כמו כל שנה, מציעה גם הפעם את מתנת סוף השנה הטובה ביותר שניתן למצא. בקבוק השתיה האקולוגי, הטוב ביותר שיש בשוק, עמיד לזמן רב, שימושי במיוחד, בריא והכי חשוב – מתנת סוף שנה ייחודית שתשמח מאוד את הילדים.
למבצעים המיוחדים שלנו למתנות לסוף שנה שאסור לפספס – לחצו על קישור זה!

בדרך כלל מתאחדים הורי הגן לקניית מתנה משותפת. בצורה כזו אפשר להגיע לתקציב גדול שמאפשר לרכוש מתנה שווה. בנוסף, כאשר רוכשים כל ההורים ביחד מובטח שהילדים לא יקנאו אחד בשני במקרה שהם מקבלים מתנות שונות. עם זאת, כאשר נפגשים ההורים כדי להחליט מה תהיה המתנה, הבחירה אינה פשוטה. מדובר בעשרות הורים ולכל אחד מהם יש דעה משלו. מן הסתם, הדעות הללו אינן זהות.
מתנות לסוף שנה – איך בוחרים?
התשובה הטובה ביותר היא להטיל את המשימה על שניים או שלושה מההורים ולתת להם לבצע את הבחירה. רצוי לבחור בהורים שפעילים בגן, מכירים את הילדים והגננת ומקובלים על ההורים האחרים. כדאי להגדיר מראש את התקציב שמיועד לצורך בחירת המתנות.
מתנות לסוף שנה – בקבוק שתייה הוא פתרון מושלם
אם גם אתם מחפשים מתנות לסוף שנה יש לנו הצעה מעולה עבורכם – בקבוק שתייה של לאקן בעיצוב אישי. לאקן היא יצרנית בקבוקי השתיה המובילה בעולם שהפכה את הבקבוק האקולוגי הפופולרי שלה גם למתנה מעולה לגני ילדים בעזרת רעיון פשוט: בקבוק בעיצוב אישי.
בקבוק אקולוגי בעיצוב אישי של לאקן הוא מתנה שהיא גם קבוצתית וגם אישית, שכן כל בקבוק נושא את שם הילד ואת תמונתו. בכך הופך בקבוק השתיה לאישי והקטנצ’יק נקשר אליו. לכל ילד יש בקבוק אישי משלו – אבל כולם גם מקבלים בעצם מתנה זהה.
רוצים לדעת עוד? מוזמנים לשאול אותנו כל שאלה בדף הפייסבוק שלנו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *