מתנות סוף שנה לגני ילדים – לאקן
מתנות לסוף שנה בקבוק לאקן 450 מל עם שם ותמונה
מתנות לילדים העולים לכיתה א’
1 במרץ 2015
מתנות לסוף שנה בקבוק לאקן 450 מל עם שם ותמונה
מתנות סוף שנה לגן הילדים – פתרון מושלם וחינוכי
1 במרץ 2015

מתנות לסוף שנה לגני ילדים

מחפשים מתנות סוף שנה לגני ילדים? הגעתם אל המקום הנכון! בחירת מתנה לסוף שנה לגני ילדים היא תמיד משימה קשה. אנו רוצים מתנה איכותית, שימושית וחינוכית – אך עם זאת גם מצפים שתשמח את הילדים וגם תהיה במחיר סביר.
בקבוק שתיה רב פעמי הינו מתנת סוף שנה אידיאלית. זהו בקבוק אקולוגי, שחוסך מאות בקבוקי שתיה חד פעמיים. אם רוכשים בקבוק איכותי – הוא יחזיק מעמד זמן רב וחשוב מכך, יהיה בריא לשימוש.
מתנות לסוף שנה – ההצעה של לאקן
לאקן, יצרנית בקבוקי השתיה המובילה בעולם, הפכה את הבקבוק האקולוגי למתנה מועדפת ושימושית במיוחד – בזכות רעיון מבריק: בקבוק בעיצוב אישי.
בקבוק אקולוגי בעיצוב אישי של לאקן הינו מתנת סוף שנה אישית, מיוחדת ומפתיעה. שם הילד, ותמונתו המתנוססת על גבי הבקבוק מהווים מקור לגאווה לילד. לפתע בקבוק השתיה הופך לאישי ולרכושו היקר של הקטנצ’יק. ובכלל, חווית השתיה מקבלת משמעות מיוחדת. בקבוק עם תמונה ושם, הקדשה אישית, על רקע איורים מהמבחר העצום של לאקן – הוא פתרון נפלא, שמתאים במיוחד למי שמחפש מתנה דומה אבל אישית לעשרות ילדים.
מתנות סוף שנה לגנים – הבקבוק הבריא
כשבוחרים מתנה “רגילה”, לא תמיד יש משמעות לאיכות, ליצרן, לספק. אבל כבוחרים בקבוק שתיה שממנו הילד או הילדה אמורים לשתות מים במהלך כל השנה, יש חשיבות מכרעת בבחירת הבקבוק הנכון. חשוב לנו שלבקבוק לא יהיה טעם לוואי, שהוא לא ישחרר חומרים מסוכנים למים, כדוגמת ביספינול איי. חשוב לנו שהפלסטיק ממנו עשוי פקק הבקבוק יהיה עשוי מחומרים איכותיים ובריאים ולא מפלסטיק זול ופשוט שמכיל צבעים שעשויים להתברר כרעילים.

מתנות סוף שנה – בקבוק לאקן בעיצוב אישי

אז מה עושים? בוחרים בקבוק שתיה של יצרן מוביל וידוע. לאקן (ספרד) מייצרת כבר למעלה ממאה שנה ומוצריה נחשבים לטובים מסוגם. ללאקן בקבוקים מאלומיניום ומנירוסטה ומוצריה עומדים בכל התקנים האירופאים והאמריקאיים המחמירים ביותר. בקבוק שתיה אקולוגי של לאקן הוא הבחירה המושלמת לכל המחפשים מתנות לסוף שנה לגנים.

הורידו קטלוג מתנות מלא – לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *